A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
1. liga 1976/1977 | |
---|---|
Země | Československo |
Informace | |
Ročník | 51. ročník |
Vítěz | ASVS Dukla Praha (9. titul) |
← 1975/1976 | 1977/1978 → |
Výsledky
17. kolo
LOKOMOTÍVA KOŠICE – BOHEMIANS PRAHA 1:3 (1:1)
Branky: 15. Roubíček – 26. Móder, 58. Panenka, 85. Vankovič
Rozhodčí: Krchnák
Lokomotíva: Flešar – Toporčák (77. Pizúr), Suchánek, Pencák, Mantíč – Kozák, Fecko, Móder – Žitňár, Józsa, Ujhély.
Bohemians: Hruška – Králíček, Prokeš, Valent, Vejvoda – Jílek (84. Bičovský), Panenka (72. Málek), Mastník – Roubíček, Vankovič, Jarkovský.
Diváci: 4 765
BRNO – FRÝDEK-MÍSTEK 2:1 (1:1)
Branky: 33. Kroupa, 37. Mička – 60. Jarůšek
Rozhodčí: dr. Fousek
Brno: Hron – J. Svoboda, Pospíšil (65. L. Došek), Václavíček, Hamřík – Kotásek, Jarůšek, J. Pešice – Bureš, Kroupa, Hajský (74. Z. Klimeš)
Frýdek-Místek: Blín – Kubalák, Barčák, Šeděnka, Duda – Coufal, Kopecký, Mička – Marchevský, Mrázek (80. M. Pešice), Levinský (67. Kokeš)
Diváci: 10 372
DUKLA PRAHA – PLZEŇ 3:0 (2:0)
Branky: 29. a 32. Gajdůšek, 75. Štambachr
Rozhodčí: Ing. Jursa
Dukla: Netolička – Macela, Samek, K. Dvořák, Fiala – Rott, Pelc, Štambachr – Vízek, Nehoda, Gajdůšek
Plzeň: Čaloun – Sudík, Forman, Sloup, Süss (33. Kopřiva) – Karafiát, Uličný, Bican – Rejda, Jelínek, A. Dvořák
Diváci: 3 588
TEPLICE – ŽILINA 1:0 (0:0)
Branka: 80. Koubek
Rozhodčí: Duba
Teplice: Sedláček – Mixa, Weigend, Franke, Koubek – Senický, Kühn, Melichar – Pokluda, Bříza, Thorovský.
Žilina: Murárik – Šulgan, Tománek, Staškovan, Šmehyl – Beleš, Sepeši, Chobot – Turianik (84. Norocký), Frič, Galvánek.
Diváci: 3 435
TRENČÍN – SPARTA PRAHA 2:1 (1:1)
Branky: 24. Kovács – 32. Veselý, 69, Ančic
Rozhodčí: Jelínek
Trenčín: Macháč – Brezovský, Berec, Mackura, Nemček – Sokol, Vl. Rusnák, Lintner – Kovács, Koronczi, Ančic.
Sparta Praha: Poštulka – Caudr, Kotek, Chovanec, Rosický – Stránský, Urban, Kotal – B. Veselý, Čermák, Vdovjak.
Diváci: 8 943
INTER – TRNAVA 4:0 (1:0)
Branky: 41. a 62. Mráz, 81. Hudec, 83. Novotný
Rozhodčí: Pouček
Inter: Kovařík – Paliatka, Jurkemik, Barmoš, Hudec – Šajánek, M. Novotný (86. Goga), Bajza – Levický (83. Šimon), Brezík, Mráz.
Trnava: Kozinka – P. Mrva, Zvarík, Dobiáš, Benčo – Zelenský, Kuna, Fandel (82. Klinka) – Fekete, Korytina (74. Kvasna), Martinák.
Diváci: 7 200
OSTRAVA – VSS KOŠICE 1:0 (1:0)
Branky: Šreiner
Rozhodčí: Junek.
Ostrava: Michalík – Foks, Vojáček, Hudeček, Rygel – Radimec, Tondra, Slaný – Lička, Sionko (88. Kolečko), Šreiner
VSS: Baranec – Králka, Jutka, Oboril, Kuchár – Štafura (70. Bugan), Pollák, Lipnický – Audi (85. Juhász), Galis, Andrejko.
Diváci: 8 795
1. československou ligu v sezóně 1976 – 1977 vyhrála ASVS Dukla Praha.
Tabulka ligy
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VG | OG | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ASVS Dukla Praha | 30 | 18 | 6 | 6 | 61 | 33 | 42 |
2. | TJ Inter Bratislava | 30 | 16 | 6 | 8 | 55 | 36 | 38 |
3. | TJ Slavia Praha | 30 | 13 | 10 | 7 | 53 | 36 | 36 |
4. | TJ Zbrojovka Brno | 30 | 13 | 9 | 8 | 49 | 40 | 35 |
5. | TJ Lokomotíva Košice | 30 | 16 | 1 | 13 | 60 | 59 | 33 |
6. | TJ Škoda Plzeň | 30 | 11 | 9 | 10 | 40 | 37 | 31 |
7. | TJ Baník Ostrava OKD | 30 | 11 | 8 | 11 | 36 | 33 | 30 |
8. | TJ Slovan CHZJD Bratislava | 30 | 12 | 5 | 13 | 44 | 38 | 29 |
9. | TJ Bohemians ČKD Praha | 30 | 8 | 13 | 9 | 32 | 34 | 29 |
10. | TJ ZVL Žilina | 30 | 10 | 9 | 11 | 40 | 43 | 29 |
11. | TJ Jednota Trenčín | 30 | 10 | 9 | 11 | 41 | 48 | 29 |
12. | TJ Sklo Union Teplice | 30 | 11 | 6 | 13 | 45 | 46 | 28 |
13. | TJ Sparta ČKD Praha | 30 | 11 | 6 | 13 | 40 | 44 | 28 |
14. | TJ Spartak TAZ Trnava | 30 | 9 | 8 | 13 | 26 | 47 | 26 |
15. | TJ VP Frýdek-Místek | 30 | 8 | 7 | 15 | 35 | 48 | 23 |
16. | TJ VSS Košice | 30 | 5 | 4 | 21 | 35 | 70 | 14 |
Soupisky mužstev
ASVS Dukla Praha
Jaroslav Netolička (26/0/11), Ivo Viktor (4/0/1) – Jaroslav Bendl (11/0), Ivan Bilský (25/5), Karel Dvořák (29/2), Jan Fiala (19/0), Miroslav Gajdůšek (27/9), Tomáš Kříž (2/0), Luděk Macela (27/2), Zdeněk Mikuš (1/0), Zdeněk Nehoda (29/12), Stanislav Pelc (26/5), Oldřich Rott (28/4), Václav Samek (30/1), Zdeněk Ščasný (3/0), František Štambachr (26/8), Ján Švehlík (12/0), Ladislav Vízek (28/13) – trenér Jaroslav Vejvoda, asistent Jan Brumovský
TJ Inter Slovnaft Bratislava
Miroslav Kovařík (30/0/10) – Jozef Bajza (30/2), Jozef Barmoš (30/1), Karol Brezík (20/4), Július Goga (24/3), Ladislav Hudec (25/1), Václav Chovanec (1/0), Ladislav Jurkemik (28/8), František Kalmán (4/0), Imrich Kolláth (2/0), Jozef Levický (22/8), Peter Mráz (29/6), Marián Novotný (26/7), Milan Paliatka (28/1), Ladislav Petráš (24/6), Juraj Szikora (4/0), Jozef Šajánek (28/4), Vojtech Šimon (1/0), Jaroslav Šimončič (6/2) – trenér Valerián Švec, asistent Ottmar Deutsch
SK Slavia Praha IPS
Miroslav Stárek (8/0/4), František Zlámal (22/0/4) – Pavol Biroš (24/0), František Cipro (29/0), Josef Frydrych (16/1), Jiří Grospič (14/0), Dušan Herda (17/4), Peter Herda (27/11), Zbyněk Hotový (19/1), Zbyněk Houška (1/0), Josef Jebavý (17/3), Lubomír Jegla (1/0), Ivo Lubas (26/4), Ján Luža (3/0), Karel Nachtman (12/0), Miroslav Pauřík (30/0), Zdeněk Peclinovský (4/0), Miroslav Radolský (15/1), Robert Segmüller (28/10), Pavol Stričko (4/0), Rudolf Svoboda (25/8), Emil Turček (2/0), František Veselý (28/7), Milan Vrabec (1/0) – trenér Jaroslav Jareš, asistent Miloš Urban
TJ Zbrojovka Brno
Josef Hron (30/0/9) – Miroslav Bureš (20/2), Libor Došek (18/1), Jiří Hajský (20/4), Emil Hamar (3/0), Jiří Hamřík (28/0), Karel Jarůšek (30/5), Jan Klimeš (19/0), Zdeněk Klimeš (19/3), Vítězslav Kotásek (29/9), Karel Kroupa (29/17), Ľudovít Mikloš (16/0), Josef Pešice (30/5), Vlastimil Petržela (3/0), Josef Pospíšil (30/0), Jindřich Svoboda (26/1), Rostislav Václavíček (30/2) – trenér Josef Masopust, asistent Viliam Padúch
TJ Lokomotíva Košice
Anton Flešár (3/0/0), Stanislav Seman (28/0/6) – Marián Černický (27/4), Vladimír Dobrovič (26/1), Peter Fecko (28/6), Vladimír Hric (7/0), Ladislav Józsa (26/18), František Keruľ (2/0), Václav Kohoutek (1/0), Ján Kozák (29/6), Pavol Kretovič (1/0), Peter Lovacký (3/0), Ondrej Mantič (30/0), Jozef Móder (24/8), Pavol Pencák (29/3), Pavol Pizúr (16/1), Jozef Suchánek (24/0), Ladislav Toporčák (3/0), Dušan Ujhely (29/7), Ľudovít Žitňár (28/6) – trenéři Jozef Jankech a Michal Baránek, asistent Ján Paulinský
TJ Škoda Plzeň
Josef Čaloun (30/0/10), Václav Lavička (1/0/0) – Jan Berger (25/2), Ivan Bican (27/3), František Brusnický (19/0), Antonín Dvořák (15/2), Ladislav Fojtík (4/0), Milan Forman (18/0), Jaroslav Hřebík (5/1), Michal Jelínek (26/15), Pavel Karafiát (24/3), Jaroslav Klimt (1/0), Milan Kopřiva (10/0), Zdeněk Michálek (5/0), Ladislav Minařík (10/1), Zdeněk Morávek (4/0), Lubomír Rejda (30/3), Jiří Sloup (28/4), František Sudík (30/0), Karel Süss (23/1), Stanislav Štrunc (13/1), Petr Uličný (24/3), Bohumil Vojta (6/0) – trenér Tomáš Pospíchal, asistent Zdeněk Michálek
TJ Baník Ostrava OKD
Pavol Michalík (29/0/8), František Schmucker (2/0/1) – Augustín Antalík (8/1), Josef Foks (29/0), Ladislav Hahn (3/0), Jiří Hudeček (26/2), Lubomír Knapp (13/1), Josef Kolečko (21/0), Arnošt Kvasnica (17/2), Verner Lička (25/3), Zdeněk Lorenc (14/2), Petr Nesrsta (4/2), Libor Radimec (20/5), Jiří Ruš (5/0), Zdeněk Rygel (30/3), Rostislav Sionko (28/5), Petr Slaný (29/6), Miloslav Smetana (12/1), Zdeněk Svatonský (7/0), Vladimír Šišma (3/0), Zdeněk Šreiner (10/2), Josef Tondra (6/0), Rostislav Vojáček (28/1), Petr Zajaroš (4/0), Ladislav Zetocha (1/0) – trenér Jiří Rubáš, asistent Zdeněk Šajer
TJ Slovan CHZJD Bratislava
Tibor Matula (11/0/1), Alexander Vencel (23/0/8) – Miroslav Barto (22/1), Stanislav Blecha (3/0), Pavol Bojkovský (2/0), Ján Čapkovič (30/9), Jozef Čapkovič (22/1), Miroslav Čatár (5/0), Marián Elefant (10/0), Ján Furinda (2/0), Koloman Gögh (26/1), Imrich Habánik (4/0), Ján Haraslín (20/3), Jozef Kováč (15/2), Karol Krištof (29/2), Marián Masný (29/5), Jozef Mrva (20/1), Milan Nemec (10/0), Ján Neshyba (3/0), Juraj Novotný (30/11), Anton Ondruš (21/3), Ivan Pekárik (10/2), Ján Pivarník (18/2) – trenér Michal Vičan
TJ Bohemians ČKD Praha
Vladimír Borovička (1/0/0), Zdeněk Hruška (27/0/10), Josef Ledecký (2/0/0) – Přemysl Bičovský (27/3), Svatopluk Bouška (8/0), Jozef Ivančík (20/2), Jan Jarkovský (21/2), František Jílek (15/0), Petr Králíček (30/3), Ľubomír Kvačkaj (12/0), Josef Málek (15/0), Jaroslav Marčík (10/0), Karel Mastník (29/2), Antonín Panenka (26/14), Zdeněk Prokeš (29/2), Karel Roubíček (15/1), Emil Řehák (6/0), Vladimír Stanko (1/0), Miroslav Vacek (3/0), Miroslav Valent (28/0), Ladislav Vankovič (15/4), Josef Vejvoda (28/0), Petr Vokáč (10/0) – trenér Bohumil Musil, asistent Ladislav Ledecký
TJ ZVL Žilina
Peter Kráľ (10/0/3), Bohuslav Murárik (20/0/3) – Jozef Beleš (28/5), Igor Frič (20/4), Milan Galvánek (23/3), Tibor Chobot (28/11), Ján Ilavský (23/2), Ladislav Knapec (16/0), Anton Mintál (19/0), Zdeno Miškolci (4/1), Jozef Norocký (2/0), Albert Rusnák (26/4), Dušan Sepeši (18/1), Milan Staškovan (28/0), Milan Šmehýl (27/1), Karol Šulgan (24/1), Štefan Tománek (30/3), Miroslav Turianik (19/3), Václav Vojtek (11/1) – trenér Jozef Marko, asistent Eduard Hančin
TJ Jednota Trenčín
Jaroslav Macháč (30/0/8) – Peter Ančic (29/8), Imrich Angyal (2/0), Ján Babuliak (11/0), Jozef Berec (24/1), Miroslav Brezovský (15/0), Jozef Čechvala (13/1), Viliam Gajdúšek (10/0), Rudolf Holcinger (1/0), Jozef Hollý (28/2), Jozef Hrušovský (25/1), Kamil Chatrnúch (3/0), Bohumil Koiš (9/0), František Koronczi (18/5), Alexander Kovács (29/11), Ján Križko (17/0), Miloš Lintner (22/4), Ladislav Mackura (15/0), Ján Moravčík (1/0), Vincent Nemček (3/0), Vladimír Rusnák (30/3), Juraj Řádek (10/1), Milan Sokol (29/4) – trenér Theodor Reimann, asistent Štefan Hojsík
TJ Sklo Union Teplice
Jiří Sedláček (30/0/8) – Jaroslav Bříza (13/6), Vladimír Čermák (1/0), Alexandr Černý (5/0), Josef Fišer (15/3), František Franke (29/0), Pavel Chaloupka (1/0), Miroslav Jirousek (3/0), Josef Jurkanin (8/1), Jiří Krumich (25/1), Zdeněk Koubek (30/1), Luděk Kühn (16/1), Jaroslav Melichar (19/10), Jaromír Mixa (26/1), Lubomír Pokluda (24/8), Václav Senický (21/2), Pavel Soukup (4/0), Luděk Štarch (21/4), Jan Thorovský (28/4), Josef Vejvoda (4/0), František Weigend (29/3), Jiří Ženíšek (3/0) – trenér Antonín Rýgr, asistent Zdeněk Fajfer
TJ Sparta ČKD Praha
Jiří Kislinger (7/0/0), Jan Poštulka (26/0/6) – Miloš Beznoska (7/0), Jan Bušek (26/3), Zdeněk Caudr (30/3), Milan Čermák (28/7), Josef Houdek (6/0), František Chovanec (29/1), Jiří Klement (10/2), Václav Kotal (29/2), Jaroslav Kotek (13/0), Pavel Melichar (21/1), Jiří Nevrlý (6/1), Jiří Rosický (17/0), Tomáš Stránský (20/5), Pavel Stratil (19/2), Oldřich Urban (26/2), Milan Vdovjak (28/5), Vlastimil Vejnar (4/2), Bohumil Veselý (21/4) – trenéři Dušan Uhrin (1.–15. kolo) a Arnošt Hložek (16.–30. kolo)
Josef Geryk (1/0/0), František Kozinka (29/0/11) – Jozef Adamec (6/1), Ľudovít Baďura (27/2), Pavol Benčo (14/0), Daniel Benkovský (1/0), Peter Císar (3/0), Karol Dobiaš (26/3), Alojz Fandel (28/2), Vladimír Fekete (15/2), Michal Gašparík (16/1), Tibor Jančula (5/1), Dušan Kabát (12/1), Miloš Klinka (8/0), Vladimír Korytina (10/3), Rudolf Kramoliš (15/1), Ladislav Kuna (30/5), Pavol Kvasna (23/1), Jaroslav Masrna (16/0), Viliam Martinák (25/1), Peter Mrva (19/0), Štefan Slanina (2/0), Peter Zelenský (21/1), Milan Zvarík (24/1) – trenér Milan Moravec
TJ VP Frýdek-Místek
Václav Blín (15/0/2), Antonín Jurásek (10/0/3), Jiří Pasyk (7/0/0) – Ján Barčák (23/1), Ladislav Coufal (26/2), Michal Čermák (13/0), Tibor Duda (28/1), Jiří Fabík (5/1), Lubomír Juřica (11/0), Petr Kokeš (20/1), Ivan Kopecký (29/2), Ladislav Kubalák (26/0), Miroslav Levinský (28/6), Marián Lovíšek (16/2), Jozef Marchevský (30/14), Jiří Markusek (13/0), Miroslav Mička (10/1), Jiří Mrázek (26/2), Václav Pěcháček (9/0), Miroslav Pešice (4/0), Jaromír Šeděnka (18/2), Dušan Zbončák (11/0) – trenér Ján Zachar, asistenti Vítězslav Kolda a Lubomír Moroň
TJ VSS Košice
Teodor Arendarčik (1/0/0), Ján Baranec (30/0/3), Silvester Habiňák (1/0/0) – Bohumil Andrejko (23/6), Juraj Audi (25/0), Cyril Baschiera (3/0), Jaroslav Boroš (8/0), Bohuslav Bugan (8/0), Dušan Galis (30/11), František Hoholko (24/7), Ladislav Juhász (23/0), Štefan Jutka (13/0), František Králka (12/0), Ján Kuchár (24/0), Ladislav Lipnický (27/3), Jozef Oboril (21/1), Aladár Pápišta (15/0), Jaroslav Pollák (26/1), Ján Rišňovský (3/0), Jozef Štafura (20/5), Ladislav Štovčík (14/0), Ladislav Tamáš (26/0) – trenéři Alexander Felszeghy (1.–15. kolo) a Jozef Obert (16.–30. kolo), asistent Ján Hunčár
Odkazy
Zdroj:https://cs.wikipedia.org?pojem=1._československá_fotbalová_liga_1976/77Text je dostupný za podmienok Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších podmienok. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky použitia.
Úmrtí v roce 2023
Část obce
Čína
Časová osa ruské invaze na Ukrajinu
Česká volejbalová extraliga mužů
Česká Wikipedie
České Slezsko
Český statistický úřad
Česko
Československo
Čestmír Šlapeta
Řád premonstrátských řeholních kanovníků
Římskokatolická církev
Římskokatolická farnost Šaratice
Římskokatolická farnost Křtiny
Římskokatolická farnost Kobeřice u Brna
Římskokatolická farnost Vážany nad Litavou
Řeholní slib
Řepiště
Šelmy
Švédsko
Žabeň
Železniční trať Cieszyn – Frýdek-Místek
Železniční trať Ostrava – Valašské Meziříčí
Židovský hřbitov ve Frýdku
Žilina
1. česká hokejová liga
1. československá fotbalová liga 1976/77
1210
1267
13. květen
14. duben
15. květen
16. květen
17. duben
1784
1833
1923
1943
1963
1976
20. duben
2002
2003
2023
3. květen
30. duben
30. prosinec
4. květen
6. květen
9. květen
Amerika
András Adorján (šachista)
Andy
Anežka Ebertová
Antonio López de Santa Anna
Ariane 5
Bílsko-Bělá
Březost
Baška (okres Frýdek-Místek)
Bazilika Navštívení Panny Marie (Frýdek-Místek)
Belgie
Benno Landsberger
Beskydská šachová škola
Beskydy
Bitva o Czajankova kasárna
Bitva u Czajankových kasáren
Black Volley Beskydy
Boca Chica (Texas)
Brno
Brušperk
Bruno ze Schauenburku
Bruzovice
Callisto
Casablanca
Chlebovice
Commons:Featured pictures/cs
Dálnice D48
Dálnice D56
David Stypka
Dejvice
Dekret presidenta o územní organisaci správy, vykonávané národními výbory
Denise Milani
De iure
Diecéze
Diecéze brněnská
Dobrá (okres Frýdek-Místek)
Druhá světová válka
Encyklopedie
Ernst Kohlrausch
Estrální cyklus
Europa (měsíc)
Eurovision Song Contest 2023
Evžen Zámečník
Evropská kosmická agentura
Evropská unie
Exkláva
Ferran Olivella
FK Frýdek-Místek
Fotbalová národní liga 2017/18
Frýdecká synagoga
Frýdecký zámek
Frýdecko-místečtí Židé
Frýdek
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek (nádraží)
Frýdek (zámek)
Francis Monkman
František Chvostek starší
František Chvostek starší#Chvostkův příznak
Fryčovice
Galileovy měsíce
Ganymedes (měsíc)
Geodata
Gymnázium
Gymnázium Petra Bezruče
Házená
Hala Polárka
Harelbeke
HC Frýdek-Místek
HC Oceláři Třinec
Hlavní strana
Hlodavci
Holokaust
Hudební festival
Hukvaldy
IHNed.cz
Ingrid Haeblerová
Integrovaný dopravní systém Moravskoslezského kraje ODIS
International Standard Book Number
Internet Archive
Invalidovna (Praha)
Irena Pavlásková
Ivana Chýlková
Ján Zachar
Janovice
Jan Keller
Jarmila Pokorná
Jaromír Dulava
Jižní Amerika
Jitka Svobodová
Josef II.
Josef Mikoláš
Jupiter (planeta)
Jupiter Icy Moons Explorer
Kérala
Křížová cesta (Frýdek-Místek)
Kanada
Karel III. Britský
Katastrální území
Kategorie:Čas
Kategorie:Články podle témat
Kategorie:Život
Kategorie:Geografie
Kategorie:Historie
Kategorie:Hlavní kategorie
Kategorie:Informace
Kategorie:Kultura
Kategorie:Lidé
Kategorie:Matematika
Kategorie:Příroda
Kategorie:Politika
Kategorie:Právo
Kategorie:Rekordy
Kategorie:Seznamy
Kategorie:Společnost
Kategorie:Sport
Kategorie:Technika
Kategorie:Umění
Kategorie:Věda
Kategorie:Vojenství
Kategorie:Vzdělávání
Kategorie:Zdravotnictví
Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy
Keiko Ikedaová
Klasik Frýdek-Místek
Kněz
Kočkovití
Koloredov
Kopulace
Kopytníci
Kornélios Rodousakis
Korunovace britských panovníků
Kostel Jména Panny Marie (Křtiny)
Kostel svatého Jana Křtitele (Frýdek-Místek)
Kostel svatého Jiljí (Kobeřice u Brna)
Kostel svatého Jošta (Frýdek-Místek)
Kostel svatého Josefa (Janovice)
Kostel svatého Martina (Frýdek-Místek)
Kozlovice (okres Frýdek-Místek)
Krásná (okres Frýdek-Místek)
Kraje v Česku
Lískovec (Frýdek-Místek)
Lašsko
Leoš Ryška
Liberty Ostrava
Libor Uher
Loreen
Lubomír Šlapeta
Lysůvky
Málo dotčený taxon
Místek
Místní národní výbor
Möhnesee
Město
Městská autobusová doprava ve Frýdku-Místku
Malé kočky
Merton Miller
Metylovice
Mezinárodní svaz ochrany přírody
MFK Frýdek-Místek
MHD zdarma
Miloš Macourek
Miloslav Machek
Mirai Navrátil
Mistrovství světa v šachu
Mistrovství světa v ledním hokeji 2023
Morávka (přítok Ostravice)
Morava
Moravané
Moravská církevní provincie
Moravsko-slezská hranice
Moravskoslezský kraj
Mysłowice
Nápověda:Úvod
Nápověda:Úvod pro nováčky
Nápověda:Obsah
Němčina
Nadace Wikimedia
Nižní Lhoty
Nošovice
Nová Říše (klášter)
Nová Bělá
Novinky.cz
Obchodní centrum Frýda
Obec (Česko)
Obec s pověřeným obecním úřadem
Obec s rozšířenou působností
Okresní město
Okresní soud ve Frýdku-Místku
Okresy v Česku
Okres Żywiec
Okres Frýdek-Místek
Olšanské hřbitovy
Oleg Peňkovskij
Olomouc
Ondřej Palát
OpenStreetMap
Operace Chastise
Ostravice (řeka)
Přívoz (Ostrava)
Palkovice
Panské Nové Dvory
Paskov
Pavel Dobeš
Pavlína Kafková
Pektusan
Petr Bezruč
Petr Korč
Plotní (Brno)
Poštovní směrovací číslo
Polština
Polsko
Portál:Aktuality
Portál:Doprava
Portál:Geografie
Portál:Historie
Portál:Křesťanství
Portál:Kultura
Portál:Lidé
Portál:Morava
Portál:Náboženství
Portál:Obsah
Portál:Příroda
Portál:Sport
Povstání ve varšavském ghettu
Pržno (okres Frýdek-Místek)
Praha
Predátor
Primátor
Protektorát Čechy a Morava
Ptáci
Puma americká
Q48194
Q60314618
Raškovice
Rakovina
Registr územní identifikace, adres a nemovitostí
Rekviem
Renáta Czadernová
René Souček
Robert Lucas mladší
Romana Kiecková
Rozmnožování
Ruská invaze na Ukrajinu
Rusko
Rybář
Ryby
Sčítání lidu
Salesiáni Dona Boska
Sebevražedný útok
Sedliště (okres Frýdek-Místek)
Severní Amerika
Seznam kulturních památek ve Frýdku-Místku
Seznam olomouckých biskupů a arcibiskupů
Silnice I/48
Silnice I/56
Silnice II/473
Silnice II/477
Silnice II/648
Silueta
Skalice (Frýdek-Místek)
SKP Frýdek-Místek
Slezan
Slezská expozitura země Moravskoslezské
Slezsko
Slovensko
Soubor:2014 Frydek-Mistek, Bazylika Nawiedzenia NMP 08.jpg
Soubor:2014 Frydek-Mistek, Kościół św. Jodoka 08.jpg
Soubor:Baitou Mountain Tianchi.jpg
Soubor:Cougar - panoramio (4).jpg
Soubor:Fishermen at work by Shagil Kannur.jpg
Soubor:Flag of Frydek-Mistek.svg
Soubor:Frýdek, židovský hřbitov.jpg
Soubor:Frýdek, Landsbergerova továrna (06).jpg
Soubor:Frýdek, nádraží 1.jpg
Soubor:Frýdek-Místek, celek.jpg
Soubor:Frýdek-Místek, komunální volby 2010.svg
Soubor:Frýdek farní kostel sv. Jana.JPG
Soubor:Frýdek Kašna na náměstí.JPG
Soubor:Frýdek Místek CoA CZ.svg
Soubor:Frydek-Mistek chateau in winter.jpg
Soubor:Frydek synagoga a skola.jpg
Soubor:Hala Polárka.JPG
Soubor:Katastrální mapa Frýdku-Místku.png
Soubor:Logo města Frýdek-Místek.png
Soubor:Místek, Náměstí Svobody, sever.jpg
Soubor:Mohne Dam Breached.jpg
Soubor:Sčítání obyvatelstva 2011, 598003 Frýdek-Místek, rodinný stav.svg
Soubor:Sčítání obyvatelstva 2011, 598003 Frýdek-Místek, věková struktura.svg
Soubor:Sčítání obyvatelstva 2011, 598003 Frýdek-Místek, vzdělání.svg
Soubor:Svatohubertska-mse-11.jpg
Sovětský svaz
SpaceX
SpaceX South Texas launch site
Speciální:Kategorie
Speciální:Nové stránky
Speciální:Statistika
Speciální:Zdroje knih/80-250-1311-1
Speciální:Zdroje knih/80-7340-092-8
Speciální:Zdroje knih/978-80-7422-314-3
Spojené království
Spojené státy americké
Správní obvod obce s rozšířenou působností Frýdek-Místek
Srbsko
Stát
Střelba na základní škole v Bělehradě
Staříč
Stadion Stovky
Staré Město (okres Frýdek-Místek)
Starship (SpaceX)
Starship Test Flight
Statutární město
Strahov (Praha)
Sviadnov
Sweetsen fest
Synagoga ve Frýdku
Tattoo (píseň, Loreen)
Texas
Texaská univerzita v Austinu
Tiebreak
Ting Li-žen
TJ Slezan Frýdek-Místek
TJ Sokol Lískovec
Tomáš Galásek
Tomáš Kočko
TV Noe
Ukrajina
Umělý trávník
Urbanizace
Vít Červenka
Vdovkovití
Velká synagoga (Varšava)
Vladimir Kara-Murza
Vodní nádrž Olešná
Volby do zastupitelstev obcí v Česku 2010
VSH Frýdek-Místek
Westminsterské opatství
Wiki
Wikicitáty:Hlavní strana
Wikidata:Hlavní strana
Wikiknihy:Hlavní strana
Wikimedia Česká republika
Wikimedia Commons
Wikimedia Embassy
Wikipedie:Údržba
Wikipedie:Časté chyby
Wikipedie:Často kladené otázky
Wikipedie:Článek týdne
Wikipedie:Článek týdne/2023
Wikipedie:Citování Wikipedie
Wikipedie:CZECH
Wikipedie:Dobré články
Wikipedie:Dobré články#Portály
Wikipedie:Jak číst infoboxy českých sídel
Wikipedie:Kontakt
Wikipedie:Mezinárodní Wikipedie
Wikipedie:Nejlepší články
Wikipedie:Obrázek týdne
Wikipedie:Obrázek týdne/2023
Wikipedie:Požadované články
Wikipedie:Pod lípou
Wikipedie:Portál Wikipedie
Wikipedie:Potřebuji pomoc
Wikipedie:Průvodce
Wikipedie:Seznam jazyků Wikipedie
Wikipedie:Velvyslanectví
Wikipedie:Vybraná výročí dne/květen
Wikipedie:WikiProjekt Kvalita/Články k rozšíření
Wikipedie:Zajímavosti
Wikipedie:Zajímavosti/2023
Wikipedie:Zdroje informací
Wikipedista:Blahma
Wikipedista:Draceane
Wikipedista:Gumruch
Wikipedista:Hromino
Wikipedista:Jvs
Wikipedista:Kusurija
Wikipedista:Ludek
Wikipedista:Lukáš Král
Wikipedista:Martin Urbanec
Wikipedista:Miraceti
Wikipedista:Mormegil
Wikipedista:Oashi
Wikipedista:Petrb
Wikipedista:Petrus Adamus
Wikipedista:Petr Kopač
Wikipedista:Radim Hasalík
Wikipedista:Reo On
Wikipedista:Sebesta
Wikipedista:Utar
Wikipedista:Zik
Wikipedista:Zirland
Wikislovník:Hlavní strana
Wikiverzita:Hlavní strana
Wikizdroje:Hlavní strana
Wikizprávy:Hlavní strana
Yukon
Zábrdovický klášter
Základní sídelní jednotka
Západ slunce
Zajícovci
Zelinkovice
Zemědělství
Země (Česko)
Znak města Frýdku-Místku
Text je dostupný za podmienok Creative
Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších
podmienok.
Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky
použitia.
www.astronomia.sk | www.biologia.sk | www.botanika.sk | www.dejiny.sk | www.economy.sk | www.elektrotechnika.sk | www.estetika.sk | www.farmakologia.sk | www.filozofia.sk | Fyzika | www.futurologia.sk | www.genetika.sk | www.chemia.sk | www.lingvistika.sk | www.politologia.sk | www.psychologia.sk | www.sexuologia.sk | www.sociologia.sk | www.veda.sk I www.zoologia.sk