A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 (Divize III)
...Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 (Divize III) byl mezinárodní hokejový turnaj pořádaný Mezinárodní hokejovou federací.[1]
Turnaj skupiny A se konal v kyrgyzském Biškeku od 10. do 16. března 2024.[2] Turnaj skupiny B se konal v Sarajevu (Bosna a Hercegovina). [3]
Skupina A
Účastníci
Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 (Divize III A) Kyrgyzstán | |
---|---|
Datum | 10.–16. března 2024 |
Pořadí | 20. ročník |
Města | Biškek |
Arény | Gorodskoy Katok |
Počet účastníků | 6 |
Počet zápasů | 15 |
Počet gólů | 143 (9,53 na zápas) |
Nejproduktivnější | Nicholas Lampson (19 bodů) |
Zlato | Thajsko |
Stříbro | Kyrgyzstán |
Bronz | Lucembursko |
Postupující | Thajsko |
Sestupující | Mexiko |
Návštěvnost | 7 250 (483 na zápas) |
← 2023 2025 → |
Tým | Kvalifikace |
---|---|
Mexiko | 6. místo v Divizi II B 2023 a sestup |
Turkmenistán | 2. místo v Divizi III A 2023 |
JAR | 3. místo v Divizi III A 2023 |
Thajsko | 4. místo v Divizi III A 2023 |
Lucembursko | 5. místo v Divizi III A 2023 |
Kyrgyzstán | Pořadatel, 1. místo v Divizi III B 2023 a postup |
Rozhodčí
Hlavní | Čároví |
---|---|
Tabulka
Jeden tým postupující do divize II B | |
Jeden tým sestupující do divize III B |
Poř. | Tým | Z | V | VP | PP | P | GV | GI | +/- | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thajsko | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 38 | 9 | +29 | 15 |
2. | Kyrgyzstán | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 37 | 22 | +15 | 12 |
3. | Lucembursko | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 17 | 22 | -5 | 8 |
4. | Turkmenistán | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 23 | 31 | -8 | 6 |
5. | JAR | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 13 | 26 | -13 | 3 |
6. | Mexiko | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 15 | 33 | -18 | 1 |
Zápasy
Všechny časy jsou místní (UTC+6).
10. března 2024 14:00 |
JAR | 6 : 3 (3:1, 1:2, 2:0) |
Mexiko | Gorodskoy Katok, Biškek Návštěvnost: 100 |
Report | |||||
Ryan Boyd | Brankáři | Tomas Payro | Rozhodčí: Konstantin Čubenko Čároví: Kju-son Kang Vladislav Zotov | ||
Samaai (Valadas, Carelse) 02:58' Valadas (Samaai, Carelse) 08:31' Carelse (Valadas, Samaai) 10:50' Samaai 21:59' Birrell (Kluyts, Bremner) 43:33' van Doesburgh (Krotz, Giot) 45:42' |
1:0 2:0 3:0 3:1 3:2 4:2 4:3 5:3 6:3 |
13:11' Tapia 20:11' Chávez (Álvarez) 35:31' Chávez | |||
18 min | Tresty | 12 min | |||
28 | Střely | 29 |
10. března 2024 17:00 |
Turkmenistán | 3 : 4 (0:2, 2:0, 1:2) |
Lucembursko | Gorodskoy Katok, Biškek Návštěvnost: 100 |
Report | |||||
Rahman Myradov | Brankáři | Philippe Lepage | Rozhodčí: David Gal Čároví: Berkay Aslanbey Tornike Kuchava | ||
Vahovskij (Aganjazov, Gurbanov) 24:50' Tannyjev (Kakabajev) 35:21' Bajmyradov (Nuryjev) 56:20' |
0:1 0:2 1:2 2:2 2:3 3:3 3:4 |
04:24' Church (Cannon, Beran) 05:33' C. Mossong (Beran) 44:13' Cannon (Backes) 59:04' Cannon (Backes, P. Vincens) | |||
14 min | Tresty | 12 min | |||
31 | Střely | 21 |
10. března 2024 20:00 |
Kyrgyzstán | 4 : 9 (2:1, 1:3, 1:5) |
Thajsko | Gorodskoi Katok, Biškek Návštěvnost: 1 500 |
Report | |||||
Alexander Petrov (od 54. minuty Arslan Marajmbekov) |
Brankáři | Benjamin Kleineschay | Rozhodčí: Jung-jin Čae Čároví: Sindri Gunnarsson Miroslav Lhotský | ||
Sejfulov (Ismatov) 01:24' Jegorov (Chuvalov) 14:17' Mirbekov 33:38' Leščenkov (Tonkikh) 43:29' |
1:0 1:1 2:1 2:2 3:2 3:3 3:4 4:4 4:5 4:6 4:7 4:8 4:9 |
11:11' Kindborn 29:00' Thanakroekkiat (Kitayama, Kindborn) 38:48' Limpinphet (Kindborn) 39:02' Kitayama (Suwachirat) 43:53' Lampson 45:07' Kitayama (Thanakroekkiat) 53:22' Isaksson (Kindborn) 53:37' Khuhakaew (Limpinphet, Kindborn) 55:21' Isaksson (Lampson) | |||
16 min | Tresty | 16 min | |||
55 | Střely | 22 |
11. března 2024 14:00 |
Turkmenistán | 4 : 3 (2:1, 1:1, 1:1) |
JAR | Gorodskoi Katok, Biškek Návštěvnost: 600 |
Report | |||||
Keremli Charyjev | Brankáři | Ryan Boyd | Rozhodčí: Ferhat Aygün Čároví: Sindri Gunnarsson Tornike Kuchava | ||
Nuryjev (Bajhanov, Bajmyradov) 01:58' Kakabajev (Esenov) 13:16' Nuryjev (Bajmyradov, Bajhanov) 24:59' Dovletmyradov (Bajhanov) 41:28' |
1:0 2:0 2:1 3:1 3:2 4:2 4:3 |
13:16' Van Doesburgh (Giot) 30:24' Van Doesburgh (Compton, Venter) 42:00' Valadas (Samaai, Carelse) | |||
8 min | Tresty | 13 min | |||
29 | Střely | 22 |
11. března 2024 17:00 |
Mexiko | 0 : 5 (0:2, 0:1, 0:2) |
Thajsko | Gorodskoi Katok, Biškek Návštěvnost: 300 |
Report | |||||
Tomas Payro | Brankáři | Benjamin Kleineschay | Rozhodčí: Jung-jin Čae Čároví: Miroslav Lhotský Čchang-lin Jang | ||
0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 |
05:30' Isaksson (Lampson, Kindborn) 08:15' Kindborn 20:48' Lampson (Kindborn, Isaksson) 40:56' Isaksson 59:39' Lampson (Forstner) | ||||
8 min | Tresty | 12 min | |||
29 | Střely | 40 |
11. března 2024 20:00 |
Lucembursko | 3 : 7 (0:3, 1:2, 2:2) |
Kyrgyzstán | Gorodskoi Katok, Biškek Návštěvnost: 800 |
Report | |||||
Philippe Lepage | Brankáři | Alexander Petrov | Rozhodčí: David Gal Čároví: Kju-song Kang Vladislav Zotov | ||
Beran (Church, Cannon) 28:17' C. Mossong (Cannon) 54:01' Backes (Cannon) 56:35' |
0:1 0:2 0:3 1:3 1:4 1:5 1:6 1:7 2:7 3:7 |
13:46' Titov (Sejfulov, Ismatov) 14:31' Tonkikh (Jegorov, Terentjev) 17:01' Sejfulov (Ismatov) 33:49' Bekmuratov (Ismanov) 36:28' Sejfulov (Kudašev) 44:05' Sejfulov (Titov) 49:49' Mirbekov (Ismanov) | |||
8 min | Tresty | 10 min | |||
32 | Střely | 62 |
13. března 2024 14:00 |
Mexiko | 4 : 5 PP (0:0, 1:1, 3:3 – 0:1) |
Lucembursko | Gorodskoi Katok, Biškek Návštěvnost: 200 |
Report | |||||
Santiago Gómez | Brankáři | Philippe Lepage | Rozhodčí: Ferhat Aygün Čároví: Berkay Aslanbey Čchang-lin Jang | ||
A. Valencia (L. Valencia, Tapia) 23:01' Esteban (Ayala) 44:53' E. Valencia 45:14' Tapia (L. Valencia, Rullan) 52:51' |
1:0 1:1 2:1 3:1 3:2 3:3 3:4 4:4 4:5 |
34:01' C. Mossong (Backes, Cannon) 47:55' A. Vincens (C. Mossong, Cannon) 49:03' Backes (C. Mossong) 50:00' Church 62:27' Mykkanen (Backes, Cannon) | |||
24 min | Tresty | 10 min | |||
31 | Střely | 275 |
13. března 2024 17:00 |
JAR | 1 : 5 (0:2, 0:2, 1:1) |
Thajsko | Gorodskoi Katok, Biškek Návštěvnost: 200 |
Report | |||||
Ryan Boyd (od 33. minuty Ivan Muller) |
Brankáři | Benjamin Kleineschay | Rozhodčí: David Gal Čároví: Kju-song Kang Miroslav Lhotský | ||
Magmoed (Samaai) 44:28' |
0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:5 |
00:27' Isaksson (Forstner, Lampson) 04:28' Kitayama (Suwachirat, Khuhakaew) 28:37' Kitayama (Isaksson) 32:17' Kitayama (Lampson, Isaksson) 40:28' Isaksson (Forstner, Lampson) | |||
12 min | Tresty | 10 min | |||
24 | Střely | 45 |
13. března 2024 20:00 |
Turkmenistán | 5 : 7 (1:2, 2:2, 2:3) |
Kyrgyzstán | Gorodskoi Katok, Biškek Návštěvnost: 950 |
Report | |||||
Keremli Čaryjev (od 55. do 57. minuty Rahman Myradov) |
Brankáři | Alexander Petrov | Rozhodčí: Konstantin Čubenko Čároví: Tornike Kuchava Vladislav Zotov | ||
14 min | Tresty | 18 min | |||
19 | Střely | 58 |
14. března 2024 14:00 |
Lucembursko | 4 : 2 (2:1, 2:1, 0:0) |
JAR | Gorodskoi Katok, Biškek Návštěvnost: 200 |