A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Oblastní hokejové soutěže 1949/1950
...Oblastní hokejové soutěže 1949/1950 | |||
◄ Hokejové divize 1948/1949 | 1950/1951 ► | ||
Pořadí | |||
Mistr: | Sokol Jimlín (Skupina A) Sokol Pardubice I (Skupina B) ZSJ Meteor Rovnost České Budějovice (Skupina C) ZSJ ZMP Praha (Skupina D) ZSJ ČSSZ Prostějov (Skupina E) Sokol Tatry Poprad (Skupina F) | ||
Postupy | |||
Postupující: | Sokol Pardubice I ZSJ ČSSZ Prostějov | ||
Sestupy | |||
Sestupující: | Sokol Slovena Žilina Sokol NV Banská Bystrica Sokol Sparta Prešov Sokol Železničiari Zvolen Sokol VŠ Bratislava Sokol Dynamo Košice Sokol Kovosmalt Petržalka | ||
• Státní liga ↑ | Divize | Regionální soutěže ↓ |
Československé oblastní soutěže ledního hokeje 1949/1950 byla druhou nejvyšší hokejovou soutěží na území Československa.
Systém soutěže
Soutěž se skládala ze 11 skupin po 5 - 8 účastnících. Ve skupinách se všechny kluby utkaly každý s každým (celkem 4 - 7 kol). Vítězové jednotlivých skupin se následně utkali v kvalifikaci o postup do Celostátní mistrovské soutěže.
Skupina A - oddělení I
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VB | OB | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ZSJ Slavia Karlovy Vary | 4 | 3 | 1 | 0 | 45 | 12 | 7 |
2. | ZSJ Škoda Viktoria Plzeň | 4 | 2 | 1 | 1 | 32 | 14 | 5 |
3. | Sokol Holoubkov | 4 | 2 | 0 | 2 | 34 | 29 | 4 |
4. | Sokol Viktoria Osek | 4 | 2 | 0 | 2 | 14 | 23 | 4 |
5. | Sokol Blatná | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 53 | 0 |
Skupina A - oddělení II
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VB | OB | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Jimlín | 3 | 3 | 0 | 0 | 26 | 8 | 6 |
2. | ZSJ Korda Litvínov | 3 | 1 | 0 | 2 | 14 | 17 | 2 |
3. | Sokol Louny | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 | 17 | 2 |
4. | Sokol Roudnice nad Labem | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 17 | 2 |
Skupina B - oddělení I
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VB | OB | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Pardubice I | 5 | 5 | 0 | 0 | 49 | 12 | 10 |
2. | Sokol DSK Třebíč | 5 | 4 | 0 | 1 | 29 | 15 | 8 |
3. | Sokol Havlíčkův Brod | 5 | 3 | 0 | 2 | 26 | 24 | 6 |
4. | Sokol Svítkov | 5 | 2 | 0 | 3 | 21 | 33 | 4 |
5. | ZSJ Klimentovy závody Třebíč | 5 | 1 | 0 | 4 | 13 | 36 | 2 |
6. | VSJ Pardubice | 5 | 0 | 0 | 5 | 12 | 30 | 0 |
Skupina B - oddělení II
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VB | OB | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Železný Brod | 5 | 4 | 1 | 0 | 30 | 11 | 9 |
2. | Sokol RDP Svobodné Dvory | 5 | 4 | 0 | 1 | 41 | 13 | 8 |
3. | Sokol Sparta Kopidlno | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | 6 |
4. | ZSJ ERZ Hradec Králové | 5 | 2 | 1 | 2 | 18 | 24 | 5 |
5. | Sokol Jičín | 5 | 1 | 0 | 4 | 14 | 32 | 2 |
6. | Sokol Týniště nad Orlicí | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 35 | 0 |
Skupina C - oddělení I
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VB | OB | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ZSJ Meteor Rovnost České Budějovice | 5 | 5 | 0 | 0 | 28 | 9 | 10 |
2. | Sokol Uhříněves | 5 | 3 | 0 | 2 | 20 | 13 | 6 |
3. | ZSJ Lada Soběslav | 5 | 3 | 0 | 2 | 20 | 19 | 6 |
4. | Sokol Říčany | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 15 | 4 |
5. | ZSJ ČSSZ Tábor | 5 | 2 | 0 | 3 | 17 | 22 | 4 |
6. | Sokol Velké Popovice | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 24 | 0 |
Skupina C - oddělení II
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VB | OB | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Felbabka | 4 | 4 | 0 | 0 | 21 | 6 | 8 |
2. | Sokol Černošice | 4 | 2 | 0 | 2 | 17 | 4 | |
3. | Sokol Zbraslav | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 16 | 4 |
4. | Sokol Horymír Příbram | 4 | 1 | 0 | 3 | 14 | 19 | 2 |
5. | Sokol Horymír Neumětely | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 24 | 2 |
Skupina D - oddělení I
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VB | OB | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ZSJ Kara Starý Kolín | 4 | 3 | 0 | 1 | 38 | 16 | 6 |
2. | Sokol Stará Boleslav | 4 | 2 | 1 | 1 | 19 | 23 | 5 |
3. | Sokol Mladá Boleslav | 4 | 2 | 0 | 2 | 20 | 18 | 4 |
4. | Sokol Polaban Nymburk | 4 | 2 | 0 | 2 | 23 | 25 | 4 |
5. | ZSJ ČSD Kolín | 4 | 0 | 1 | 3 | 14 | 32 | 1 |
Skupina D - oddělení II
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VB | OB | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ZSJ ZMP Praha | 5 | 5 | 0 | 0 | 44 | 14 | 10 |
2. | ZSJ Dynamo Slavia Praha | 5 | 4 | 0 | 1 | 23 | 18 | 8 |
3. | Sokol Unhošť | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | 23 | 6 |
4. | Sokol Hostivař | 5 | 2 | 0 | 3 | 32 | 17 | 4 |
5. | Sokol Vokovice - Veleslavín | 5 | 1 | 0 | 4 | 18 | 38 | 2 |
6. | Sokol Libeň | 5 | 0 | 0 | 5 | 13 | 43 | 0 |