Účastník
Článek
Dozor
Frettie
Židovská nemocnice (Třebíč) , Kostel svatého Zikmunda (Popice) , Kostel Nalezení svatého Kříže (Svatý Kříž) , Kostel svatého Michala (Žižkovo Pole) , Kostel svatého Kříže (Slavonice)
Radek Linner
Kostel svatého Jakuba Staršího (Ježov) , Kostel Navštívení Panny Marie (Svatobořice-Mistřín) , Kostel svatého Václava (Kostelec)
Dominikmatus
Zemanova kavárna a cukrárna , Sedmiramenný svícen (Brno)
Dirillo
Kavárna Union (Česká Lípa) , Větrný mlýn v Uhelné , Loretánská kaple v České Lípě , Švédský most , Kamenný most v Horní Polici , Zvonice v Merbolticích , Železniční viadukt (Červené Pečky) , Barokní most (Zásmuky) , Barokní most (Radim, okres Kolín) , Měšťanský dům čp. 125 (Benešov nad Černou) , Radnice (Benešov nad Černou) , Morový sloup (Benešov nad Černou) , Most Karla Burky
Ikcur
Kostel svatého Jana Křtitele (Domašov) , Fara v Domašově (Bělá pod Pradědem) , Hřbitov sovětských válečných zajatců (Adolfovice) , Hřbitov sovětských válečných zajatců (Borek) , Kostel svatého Tomáše (Domašov) , Horní Heřmanice (zámek) , Hrob a pomník obětem pochodu smrti (Bernartice) , Společný hrob obětí pochodu smrti (Bílá Voda) , Sochy svatého Jana Nepomuckého a svatého Floriána v Bílé Vodě , Sochy svatého Vendelína a svatého Floriána v Bílé Vodě , Kostel Navštívení Panny Marie s piaristickým klášterem (Bílá Voda) , Hospic v Bílé Vodě , Kostel Panny Marie (Černá Voda) , Kostel Narození Panny Marie (Příbor) , Kostel svaté Kateřiny Alexandrijské (Vidnava) , Společný hrob a pomník obětem pochodu smrti ve Fojtově Kraši , Společný hrob obětí pochodu smrti (Velké Kunětice) , Vápenná pec (Supíkovice) , Kostel Nejsvětější Trojice (Javorník) , Fara v Travné , Kaple Panny Marie Lasalettské (Travná) , Měšťanský dům Karla Ditterse z Dittersdorfu , Budova soudu v Javorníku , Památník Karla Ditterse z Dittersdorfu , Sloup se sochou Panny Marie v Javorníku , Kostel svatého Kříže (Ves Javorník) , Švédský smírčí kříž , Společný hrob obětí pochodu smrti v Bílém Potoce , Památník obětem 1. světové války v Bílém Potoce , Kostel svatého Jiří (Náklo) , Rittnerův zámeček , Kostel svatého Jana Nepomuckého (Horní Hoštice) , Mariánský sloup ve Vidnavě , Kostel svatého Františka z Assisi (Vidnava) , Lékárna U Černého orla , Radnice (Vidnava) , Městský dům katův , Dům partnerství , Dům s pamětní deskou Dr. Adolfa Lorenze , Kostel svatého Martina (Dolní Skorošice) , Chebzí (kaple) , Zvonice se sochou svatého Jana Nepomuckého (Horní Fořt) , Městský dům čp. 24 (Vidnava) , Městský dům čp. 100 (Vidnava) , Kostel Panny Marie Sněžné (Velké Kunětice) , Městský dům čp. 74 (Vidnava) , Ovčí most v Jeseníku , Vila Mladek (Vidnava) , Fojtství se sochou svatého Floriána (Vidnava) , Vidnava (zámek) , Městské opevnění (Vidnava) , Kostel Navštívení Panny Marie (Zašová) , Socha svatého Josefa Pěstouna (Zlaté Hory) , Socha svatého Floriána (Horní Údolí) , Krucifix (Horní Údolí) , Radnice (Zlaté Hory) , Hřbitov sovětských zajatců (Horní Údolí) , Kostel Jména Panny Marie (Rejvíz) , Hrobka rodiny Josefa Förstera , Hrobka rodiny Alberta Förstera , Fara ve Zlatých Horách , Kaple svaté Trojice (Zlaté Hory) , Kostel svatého Kříže (Zlaté Hory) , Dům čp. 18 (Zlaté Hory) , Dům čp. 22 (Zlaté Hory) , Dům čp. 67 (Zlaté Hory) , Dům čp. 87 (Zlaté Hory) , Dům čp. 88 (Zlaté Hory) , Dům čp. 89 (Zlaté Hory) , Dům čp. 93 (Zlaté Hory) , Bývalá pošta (Zlaté Hory) , Dům čp. 95 (Zlaté Hory) , Olověná štola , Poštovní štola , Měděná štola , Rudný důl Panny Marie Pomocné I , Měkké doly , Rudný důl Panny Marie Pomocné III , Rudné doly Sarkander a Barbora , Dům čp. 5 (Štramberk) , Dům čp. 14 (Štramberk) , Dům čp. 12 (Štramberk) , Dům čp. 23 (Štramberk) , Dům čp. 27 (Štramberk) , Dům čp. 30 (Štramberk) , Dům čp. 31 (Štramberk) , Dům čp. 36 (Štramberk) , Dům čp. 51 (Štramberk) , Dům čp. 6 (Štramberk) , Dům čp. 7 (Štramberk) , Dům čp. 41 (Štramberk) , Dům čp. 49 s baštou (Štramberk) , Dům čp. 57 (Štramberk) , Dům čp. 90 (Štramberk) , Dům čp. 97 (Štramberk) , Dům čp. 99 (Štramberk) , Dům čp. 100 (Štramberk) , Dům čp. 101 (Štramberk) , Dům čp. 102 (Štramberk) , Dům čp. 103 s baštou (Štramberk) , Dům čp. 106 (Štramberk) , Dům čp. 105 se studnou (Štramberk) , Kašna (Štramberk) , Kostel svatého Jana Nepomuckého (Štramberk) , Dům čp. 133 (Štramberk) , Dům čp. 111 (Štramberk) , Dům čp. 107 (Štramberk) , Dům čp. 116 (Štramberk) , Dům čp. 123 (Štramberk) , Základní škola (Štramberk) , Hrstkova chata , Jaroňkova útulna , Pomník umučeným s hrobem ve Štramberku , Dům čp. 143 (Štramberk) , Dům čp. 147 (Štramberk) , Dům čp. 159 (Štramberk) , Dům čp. 161 (Štramberk) , Dům čp. 166 (Štramberk) , Dům čp. 155 (Štramberk) , Dům čp. 170 (Štramberk) , Dům čp. 172 (Štramberk) , Dům čp. 176 (Štramberk) , Dům čp. 177 (Štramberk) , Dům čp. 189 (Štramberk) , Dům čp. 196 (Štramberk) , Dům čp. 197 (Štramberk) , Dům čp. 206 (Štramberk) , Dům čp. 207 (Štramberk) , Dům čp. 199 (Štramberk) , Dům čp. 209 (Štramberk) , Dům čp. 211 (Štramberk) , Dům čp. 213 (Štramberk) , Dům čp. 215 (Štramberk) , Dům čp. 216 (Štramberk) , Dům čp. 217 (Štramberk) , Dům čp. 220 (Štramberk) , Městský dům čp. 84 (Vidnava) , Městská jatka se studnou , Kostel svatého Petra a Pavla (Bernartice) , Hřbitov v Bílé Vodě , Socha svatého Jana Nepomuckého (Javorník) , Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie (Travná) , Fara v Javorníku , Měšťanský dům čp. 401 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 403 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 406 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 407 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 410 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 409 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 408 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 411 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 412 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 413 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 416 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 417 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 418 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 474 (Javorník) , Měšťanský dům čp. 419 (Javorník) , Městský dům čp. 85 (Vidnava) , Městský dům čp. 78 (Vidnava) , Městský dům čp. 76 (Vidnava) , Městský dům čp. 79 (Vidnava) , Městský dům čp. 87 (Vidnava) , Městský dům čp. 86 (Vidnava) , Městský dům čp. 10 (Vidnava) , Městský dům čp. 11 (Vidnava) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Vidnava) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Skorošice)
Vlout
Kostel Svatých schodů (Olomouc)
LADALENKEROVA
Stastnan
Kostel svatého Petra a Pavla (Prachatice)
Petr1888
Vodní mlýn Psinice , Kostel Zvěstování Panny Marie (Živanice) , Kostel svatého Vavřince (Svinčany) , Silniční most (Dříteč) , Kostel svatého Václava (Jezbořice) , Kostel svatého Matouše (Lipoltice) , Kostel svatého Archanděla Michaela (Lepějovice) , Kostel svatého Jana Nepomuckého (Lány na Důlku) , Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Osice) , Myslivna Kladruby nad Labem , Socha Anděla Strážce (Kladruby nad Labem) , Kaple Nanebevzetí Panny Marie (Bělečko) , Kostel Zvěstování Panny Marie (Ostřetín) , Kostel svatého Jiljí (Platěnice) , Sousoší svatého Jana Nepomuckého s andělem (Platěnice) , Silniční most u Rokytna , Rodný dům Václava Veverky , Podzemní vodárna (Srch) , Kostel svatého Václava (Rosice) , Kostel Narození Panny Marie (Dašice) , Radnice Dašice , Vosáhlova vila (Dašice) , Kostel svaté Kateřiny (Horní Roveň) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Dašice) , Kašna v Dašicích , Krucifix Dašice , Vodní mlýn Dašice , Kuttnerova kaple , Kaple svatého Jiří (Lázně Bohdaneč) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Lázně Bohdaneč) , Kostel svaté Maří Magdalény (Lázně Bohdaneč) , Socha svatého Václava (Bartoušov) , Socha svatého Floriána (Střevač) , Sloup se sochou Panny Marie Immaculaty (Střevač) , Sýpka Střevač , Sousoší Kalvárie (Střevač) , Kostel svatého Matouše (Dolany) , Socha svatého Floriána (Žitětín) , Reliéf Nejsvětější Trojice (Bílsko u Hořic) , Boží muka (Boháňka) , Kostel svatého Bartoloměje (Brada) , Kaple svatého Jana Nepomuckého (Bukvice) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Bukvice) , Sousoší Kalvárie (Bukvice) , Boží muka (Liběšice) , Barchov (zámek) , Sloup se sochou svatého Josefa s Ježíškem (Barchov) , Smírčí kámen (Běleč nad Orlicí) , Dům čp. 34 (Běleč nad Orlicí) , Vodní mlýn (Běleč nad Orlicí) , Vodní mlýn Boharyně , Boží muka (Benátky) , Kostel svatého Klimenta (Dobřenice) , Dobřenice (zámek) , Sloup se sochou svaté Anny (Nechanice) , Občanská záložna Nechanice , Socha svatého Jana Nepomuckého (Nechanice) , Pomník rakouského 8. praporu polních myslivců (Čistěves) , Pomník c. k. pěšího pluku č. 49 (Čistěves) , Pomník rakouské Knebelovy brigády (Dohalice) , Socha Persea (Dohalice) , Dohalice (tvrz) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Dolní Přím) , Hradiště Na valech (Horní Přím) , Fara v Probluzi , Kostel Všech svatých (Probluz) , Fara v Hněvčevsi , Kostel svatého Jiří (Hněvčeves) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Černožice, u čp. 38) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Černožice, u čp. 20) , Sehnoutkův dům (Černožice) , Kaple svatého Floriána (Dolany) , Kostel svatého Vojtěcha (Dolany) , Fara v Osicích , Sousoší svatého Josefa s Ježíškem a andílky (Osice) , Škroupův dům (Osice) , Kříž u Poliz , Socha svatého Jana Nepomuckého (Barchov) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Boharyně) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Osičky) , Kohnův most , Pomník Františka Škroupa (Osice) , Pomník padlých v I. světové válce (Osice) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Holohlavy) , Socha Panny Marie Immaculaty (Holohlavy) , Špitál (Holohlavy) , Děkanství (Holohlavy) , Rodný dům Václava Hanky , Socha svatého Jana Nepomuckého (Hořiněves) , Socha svatého Františka z Pauly (Hořiněves) , Kostel svatého Jiří (Hrádek) , Socha svatého Václava (Humburky) , Hospodářský dvůr Chmelovice , Brána zámku Kratonohy , Kostel svatého Jakuba Většího (Kratonohy) , Socha svatého Františka Xaverského (Barchov) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Kunčice) , Socha svatého Antonína Paduánského (Mokrovousy) , Socha svatého Floriána (Újezd) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Černilov) , Pomník V. K. Klicpery (Chlumec nad Cidlinou) , Pomník selského povstání roku 1775 u Chlumce nad Cidlinou , Socha svatého Václava (Chlumec nad Cidlinou) , Fara v Chlumci nad Cidlinou , Majorát (Chlumec nad Cidlinou) , Škola v Chlumci nad Cidlinou , Myslivna Jägerhaus , Mariánský sloup (Chlumec nad Cidlinou) , Židovský hřbitov (Nový Bydžov) , Kostel Nejsvětější Trojice (Nový Bydžov) , Socha svaté Anny (Nový Bydžov) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Nový Bydžov, park) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Nový Bydžov, kostel) , Socha Salvatora mundi (Nový Bydžov) , Mariánský sloup (Nový Bydžov) , Doležalův dvorec (Nový Bydžov) , Spořitelna a muzeum (Nový Bydžov) , Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov) , Socha svatého Donáta (Stará Skřeněř) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Vysočany, Nový Bydžov) , Kostel svatého Jakuba (Metličany) , Kaple svatého Jana Křtitele (Třebechovice pod Orebem) , Mariánský sloup (Třebechovice pod Orebem) , Krucifix (Třebechovice pod Orebem) , Sousoší Nejsvětější Trojice (Třebechovice pod Orebem) , Kašna (Třebechovice pod Orebem) , Lednice v Krňovicích , Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Krňovice) , Kostel svaté Maří Magdalény (Ledce) , Kostel Českobratrské církve evangelické (Klášter nad Dědinou) , Kostel Narození Panny Marie (Lochenice) , Kostel svatého Bartoloměje (Lovčice) , Socha svatého Linharta (Lužec nad Cidlinou) , Sloup se sochou Panny Marie (Máslojedy) , Pomník rakouského c. k. pěšího pluku č. 12 (Máslojedy) , Kostel svatého Václava a svatého Stanislava (Měník) , Boží muka (Neděliště) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Neděliště) , Kostel svatého Petra a Pavla (Rohovládova Bělá) , Kostel svatého Petra a Pavla (Dříteč) , Kostel svatého Václava a Leopolda (Kladruby nad Labem) , Kostel svatého Bartoloměje (Kunětice) , Hrachoviště (Býšť) , Fara v Dašicích , Střevač , Cerekvice nad Bystřicí (zámek) , Fara v Dobřenicích , Nechanice (tvrz)
Lubor Ferenc
Kostel svatého Martina (Nejdek) , Vila Lützow , Vila Margareta (Karlovy Vary) , Hotel Atlantic Palace , Kostel svatého Petra a Pavla (Karlovy Vary) , Šabina (tvrz) , Chlumek (starý zámek) , Spiegel (zámek) , Vojenský lázeňský ústav (Karlovy Vary) , Kaple svatého Jana Nepomuckého (Ležnice) , Fuchsova vila (Kraslice) , Chlumek (tvrz, okres Sokolov) , Městská jatka (Kraslice) , Městská tržnice (Karlovy Vary) , Kaple svaté Máří Magdaleny (Vokov) , Kaple Povýšení svatého Kříže (Kraslice) , Kostel svatého Ondřeje (Karlovy Vary) , Kaple Panny Marie Pomocné (Libnov) , Kostel svatého Vavřince (Krásné Údolí)
Petr Kinšt
Dům čp. 4 (Chomutov) , Dům čp. 9 (Chomutov) , Hradec u Dobřejovic , Vrcovice (hradiště) , Baba (hradiště) , Dolejší Těšov (zámek) , Hlavňovice (zámek) , Kašovice (tvrz) , Ujčín (zámek) , Volšovy (zámek) , Hradiště u svatého Jiří , Dešenice (tvrz) , Mokrosuky (zámek) , Obytce (zámek) , Velká pinka na Komáří hůrce , Hornická stezka , Důlní revír Knötel , Žihobce (zámek) , Starý dvůr , Hryzely (hradiště) , Pšovlky (tvrz) , Křečhoř (hradiště) , Přistoupim (hradiště) , Dänemark , Jimlín (tvrz) , Kladno (zámek) , Homolka (hradiště) , Otín (zámek) , Řivnáč (hradiště) , Roztoky (zámek) , Kosmonosy (zámek) , Zavlekov (tvrz) , Zavlekov (sýpka) , Řisuty (tvrz) , Hradiště u svatého Vojtěcha , Na Hrádku (Páleč) , Unhošť (zámek) , Hradečno (tvrz) , Bořetice (hradiště) , Ždánice (hradiště) , Chlum (zámek, Hartmanice) , Radim (hradiště) , Kundratice (zámek) , Dolejší Krušec (zámek) , Hrádek (tvrz, Neprobylice) , Sazená (zámek) , Molitorov (zámek) , Zvoleněves (zámek) , Sýpka v Pernolci , Petrovice nad Úhlavou (tvrz) , Tismice (hradiště) , Liběšov , Kostel svatého Jana Křtitele (Janovice nad Úhlavou) , Biřkov (tvrz) , Bitozeves (tvrz) , Sídliště Dvůr Osojno , Lovčice (zámek) , Luby (tvrz) , Hrádek (zámek) , Kratice (tvrz) , Tedražice (tvrz) , Čachrov (tvrz) , Cháchov , Dvorec (tvrz) , Lucký mlýn , Mirošov (zámek, okres Rokycany) , Defurovy Lažany (zámek) , Hřešihlavy (zámek) , Kařízek (tvrz) , Prašný Újezd (zámek) , Podmokly (zámek, okres Rokycany) , Frymburk (tvrziště) , Frymburk (tvrz) , Svatovík , Malín (hradiště) , Skalka (hradiště) , Křenice (tvrz) , Kočov (tvrz) , Plánice (zámek) , Chanovice (zámek) , Bosyně (zámek) , Koubova skála , Kokořín (zámek) , Teplá skála , Skalsko (zámek) , Slabce (zámek) , Malá Dobrá (tvrz) , Makotřasy (archeologická lokalita) , Hradiště na Vysokém vrchu , Hradiště na Čertovce , Vraný (zámek) , Slánská hora (hradiště) , Žichovice (zámek) , Mačice (zámek) , Hradiště (zámek, okres Klatovy) , Beztahov (tvrz) , Lesná (zámek) , Diana (zámek) , Svojšín (zámek) , Velké Dvorce (zámek)
Tomas62
Silniční most v Lahošti , Socha svatého Jana Nepomuckého (Mnichovice)
Helena Dvořáková
Kostel Povýšení svatého Kříže (Černovice) , Drahanovice (tvrz) , Hrobka Josefa Hlávky , Kostel svatého Jiří (Tmaň) , Kostel svatého Šimona a Judy (Skřipel)
Nadkachna
Martin2035
Hajnova vila , Kostel svatého Václava (Černochov) , Hotel Clarion Špindlerův Mlýn , Kostel svatého Filipa a Jakuba (Zadní Výtoň)
Josef Vacl
Kroměřížská radnice
RomanM82
Kostel Stětí svatého Jana Křtitele (Hranice)
Pepe357
Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Kvasice)
Merdy
Dreherův pivovar
Vendetta di Fiumi
Na Vozovce 12 (Olomouc)
KKDAII
Neumanneum
Milan Tejnor
Klára Joklová
OISV
Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Valtice) , Kostel svatého Jakuba Staršího (Moravská Nová Ves) , Kostel svatého Michaela archanděla (Nový Přerov) , Kostel svatého Mikuláše a Václava (Pouzdřany) , Kostel svatého Ondřeje (Popice) , Kostel svatého Jiří (Starovice) , Kostel svatého Oldřicha (Strachotín) , Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Velké Pavlovice) , Kostel svatého Jana Křtitele (Hovorany) , Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Mikulčice) , Kostel svaté Kateřiny (Mutěnice) , Kostel svatého Isidora (Prušánky) , Kostel svatého Cyrila a Metoděje (Ratíškovice) , Kostel svatého Michaela archanděla (Šardice) , Kostel svatého Cyrila a Metoděje (Věteřov) , Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Ždánice) , Kostel svatého Petra a Pavla (Milonice) , Kostel svatého Mikuláše (Nevojice) , Kostel svatého Jakuba Staršího (Želetice, okres Hodonín) , Kostel svatého Vavřince (Horní Štěpánov) , Kostel svatého Vavřince (Olešnice) , Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Sebranice) , Kostel svaté Maří Magdalény (Sulíkov) , Kostel svatého Jana Křtitele (Svitávka) , Kostel svatého Bartoloměje (Žďárná) , Kostel svatého Petra a Pavla (Petrovice, okres Blansko) , Kostel svatého Petra a Pavla (Hrádek) , Kostel svaté Markéty (Chvalovice) , Kostel svatého Jiří (Litobratřice) , Kostel Jména Panny Marie (Slup) , Kostel svatého Jiří (Strachotice) , Kostel svatého Martina (Šatov) , Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Tasovice) , Kostel Stětí svatého Jana Křtitele (Vrbovec) , Kostel svatého Jana Křtitele (Valtrovice) , Kostel svatého Petra a Pavla (Božice) , Kostel svatého Jana Křtitele (Zaječí)
Patriccck
Městské opevnění (Znojmo)
Khamul1
Kostel Narození Panny Marie (Nový Kostelec) , Kostel Nanebevstoupení Páně (Borotín) , Kostel svatého Martina (Bernartice) , Kostel svatého Michaela (Horní Pěna) , Vajgarský most , Římský most (Dolní Pěna) , Landfrasova vila , Hrobka Karla Merta , Budkov (tvrz, okres Jindřichův Hradec) , Vajgarský jez , Chocholatá Lhota (tvrz) , Bílkova vila (Tábor) , Kostel svatého Filipa a Jakuba (Tábor) , Bílkova vila (Chýnov) , Kostel Povýšení svatého Kříže (Sezimovo Ústí) , Kotěrova vila (Bechyně) , Kostel Nejsvětější Trojice (Jindřichův Hradec) , Fara v Chotovinách , Fara v Dražicích , Fara v Hodušíně , Fara v Janově , Fara v Kunžaku , Fara v Dírné , Fara v Suchdolu nad Odrou , Fara v Nové Bystřici , Fara ve Zhoři , Fara v Úsobí , Jistebnice (tvrz) , Údraž (tvrz) , Fara v Horní Pěně , Vrchotice (tvrz) , Fara v Dačicích , Fara v Mnichu
Fara v Kunžaku
Yvo-wikipedistka
Kaple svaté Anny (Krč) , Smíchovská radnice , Budova Českého yacht klubu , Musconský palác , Klášter Sacré Coeur , Socha Český lev , Pomník Svatopluka Čecha v Praze , Mozarteum (Praha) , Studna na Anenském náměstí , Peterkův dům , Adamova lékárna , Kašna se sochou svatého Josefa , Zvonička Praha - Břevnov , Kaple svatého Floriána (Praha-Břevnov) , Žižkovská radnice , Pomník Karla Havlíčka Borovského , Martinický palác (Loretánská ulice)
Zorka Sojka
Radnice (Boží Dar) , Kostel Panny Marie Utěšitelky (Karlovy Vary-Dalovice) , Kostel svaté Máří Magdaleny (Lužany) , Kostel Nalezení svatého Kříže (Robousy) , Kostel Panny Marie Bolestné (Jičín)
Elektracentrum
Městská památková rezervace Prachatice
Jeffowski
Vila Karla Kaisera , Fuchsova vila (Brno) , Gutmannova vila , Sokolský stadion (Brno) , Vila Černopolní 41 , Merhautova 13 , Masarykova základní škola Brno, Zemědělská , Rodinný dům Karly Ošťádalové
TřídaV2
Xfida
Radvanice (hrad)
Adela.Ruz
Exincz
Hankamikl
Neral
Tomáš Reichel
Radnice (Dobříš)
Mirek256
Rozhledna na Jedlové
Pichnat4
Památkář 18
Brunclík18
Martina Kolinská
Kostel Povýšení svatého Kříže (Dolní Boříkovice)
Mikalkamalka
Camomile89
Mija Kučerová
Dandyzvesnice
Jerysek
Joza Petr
Vstudy13
Dada wanglerova
Vlach Pavel
Kostel svatého Vavřince (Vizovice) , Kostel svaté Anny (Lanškroun) , Radnice (Police nad Metují) , Radnice (Planá) , Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie a svatého Ignáce , Radnice (Polička) , Morový sloup (Polička) , Městské hradby (Polička) , Kostel svatého Michala (Polička) , Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Planá) , Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Bezdružice) , Kostel Všech svatých (Stříbro)
MarketZal
Ladikdrak
Mirkalukasova
Ondřej Medek
Teriiiiisek
Poutnice 2015
Jelínek Václav
Martin2008kj
Kostel svatého Jakuba Většího (Košťálov)
Africkakralovnakari
Phiwy
Fara v Přepeřích , Budova Právnické fakulty Univerzity Karlovy , Řezníčkova vila , Dům U rytířů (Praha)
Tereza-ck
Radnice (Český Krumlov)
Hynek Kundera
Kapinko.94
Petr.mentlik
LUCIE JERABKOVA
Kahnohel
Cervja
Pavelstepan01
Dragon881228
Kostel svatého Jakuba Většího (Benešov nad Černou) , Kostel svatého Ondřeje (Rychnov nad Malší) , Kostel svatého Jiljí (Rychnov u Nových Hradů) , Kostel svatého Mikuláše (Horní Stropnice) , Kostel svatého Mikuláše (Soběnov) , Kostel svatého Floriána (Kaplice) , Fara v Dobré Vodě (Horní Stropnice) , Kostel svatého Jiří (Blansko) , Kostel svatého Petra a Pavla (Kaplice) , Fara v Malontech
Honzaholecek
Oof700
Janjuricka
-df-
Oldřiška Teplíková
Nadele
Jackal888
Kostel svatého Jakuba Většího (Mezilesí)
Slaekinh
PetrKurečka
Eva Roubalová
RacingFireDragon
Ejursa
Jiří Kantor
MLČR (jjk)
Lucas odpal
Pavla Dvořáková
Památník Mikoláše Alše a Matěje Kopeckého , Památník města Protivína , Prachatické muzeum
Vladimírnovákvarhaník
Pavel L.
Addvisor
Socha Panny Marie Ochranitelky (Bohuslavice) , Socha svatého Václava (Velká Jesenice) , Socha svatého Josefa s Ježíškem (Studnice) , Socha svatého Linharta (Chvalkovice) , Socha svatého Vincence (Chvalkovice) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Chvalkovice) , Socha svatého Jiljí (Miskolezy) , Socha Panny Marie (Velká Bukovina) , Socha svatého Václava (Velká Ledhuje) , Socha svatého Prokopa (Police nad Metují) , Socha Panny Marie s Ježíškem (Police nad Metují) , Sousoší svatého Floriána (Žireč) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Jakubské Předměstí) , Sloup se sochou Panny Marie (Česká Skalice) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Nové Město nad Metují) , Krucifix (Brzice) , Socha svatého Jana Nepomuckého (Velká Jesenice)
Kidneya
Mauzoleum průmyslníka Josefa Schrolla , Západní brána v Úštěku , Chmelař (rybník) , Hradec u Liběšic
Userq123456789
Johannes Bohemius
DannyCiva
ViolettaX
Body000
Samareth
Cestovatelka1316
Kostel Narození Panny Marie (Choťovice)
Draceane
Niky 124
Palu
Kaple se zvoničkou v Sobíně
Leuska2006
Hedvika Šimková
Kostel svaté Voršily (Chlumec nad Cidlinou) , Kostel Nejsvětější Trojice (Chlumec nad Cidlinou) , Vlachova vila , Národní dům (Žižkov) , Husův sbor (Hořelice) , Kleisslova vila , Rodinný dům Heřmana Konejla , Štechova vila , Městské divadlo (Mariánské Lázně) , Vila Kostincova 150 s areálem , Kalikovský most (Plzeň) , Kostel svatého Petra a Pavla (Hosín) , Vila Rudolfa Hudlického , Mečířova vila
Nikola Eva Mádlová
NIKOLA MÁDLOVÁ
Ikeista
Voldymara
Fialka369
Bokul
JiriMatejicek
Pivovar Rudník
Thomas211x
Kostel Panny Marie Lurdské (Konstantinovy Lázně)
Sophiatheodora
Kostel Nejsvětější Trojice (Srní)
GolemCZ
Millou Missael
Zdena Němcová
Lukas.tonar
Vojta TV
Dagmar Schoeller
Wastr
Vila Dóry Němcové
Pawlina22
Kašna Amfitrité , Neptunova kašna (Jihlava) , Panský pivovar (Polná) , Měšťanský pivovar (Polná) , Dům U Čtyř mamlasů
Jan Čížek aka Duotwix
Synagoga v Jičíně
Kuuustka
Cvranek
Jiří Polách1
MunicakN
Joshap003
Jana Jansová
Zdroj: https://cs.wikipedia.org?pojem=Wikipedie:Nástěnka/Wikimedia_ČR/Popiš_památku_(2019) Text je dostupný za podmienok Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších podmienok. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky použitia.
Príbuzné výrazy:
Mikuláš Pálffy (1552–1600)
Milán Václavík
Milan Hodža
Miloš Adamec
Miloš Zeman
Miloslav Šmídmajer
Miloslav Boďa
Miloslav Fleischmann
Miná
Ministerstvo vnitra České republiky
Mirek Topolánek
Miroslav Malovec
Miroslav Vacek
Miroslav Vladyka
Mise OSN v Kongu
Mistr FIDE
Mlžný les
Mnichovský masakr
Mohamed
Mongolský vpád do Evropy
Morava
Moravský zemský sněm
Mormonismus
Moskva
Náboženství
Nápověda:Úvod
Nápověda:Úvod pro nováčky
Nápověda:Obsah
Národní divadlo
Národní hymna
Národní knihovna České republiky
Národní památkový ústav
Národní strana (1848)
Národnost
Němčina
Německá říše
Německé císařství
Německé zločiny v Polsku za druhé světové války
Německo
Německo-polský pakt o neútočení
Nacistické Německo
Nadace Wikimedia
Nancy Pelosiová
Napoleon Bonaparte
Napoleon III.
NASA
Nejvyšší soud České republiky
Nestátní nezisková organizace
Nevermind
NGO market
Niccolò Jommelli
Nihil novi
Nirvana
Normalizace
Nosorožcovití
Nosorožec sumaterský
Nová Kaledonie
Novinky.cz
Novoměstská radnice
Nupedia
Nystadská smlouva
Občanské fórum
Občanské sdružení
Obležení Hlohova
Obrazoborectví
Obyvatelstvo
Odra
Okresní národní výbor
Oldřich Černík
Oldřich Nový
Olga Scheinpflugová
Olga Walló
Ondřej Pavelka
OpenStreetMap
Operace Tannenberg
Operace Visla
Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj
Organizace spojených národů
Organizace ukrajinských nacionalistů
Oscar Blumenthal
Oskar Pollak
Osmanská říše
Otakar Černý (novinář)
Otakar Ševčík
Otakar Hůrka
Otakar Motejl
Ozbrojené síly Ukrajiny
Pátá vláda Lubomíra Štrougala
Předseda Sněmovny reprezentantů Spojených států amerických
Předseda vlády
Přemyslovci
Přemysl Otakar II.
Paříž
Palestinská autonomie
Pandemie covidu-19
Pandemie covidu-19 v Česku
Panovník
Panthéon
Papež
Pardubice
Parita kupní síly
Parlamentní republika
Pavel Šámal
Pavel Šafařík
Pavel Kysilka
Pavel Nový
Pavol Hrivnák
Personální unie
Petr Brož
Petr Fiala
Petr Horák
Petr Kuboš
Petr Nečas
Petr Pithart
Petr Zenkl
Ph.D.
Piastovci
Pietro Gasparri
Podolí (Praha)
Podzimní knižní veletrh
Poláci
Polština
Polané (západní)
Politik
Polská exilová vláda
Polská hymna
Polská lidová republika
Polská republika (rozcestník)
Polská vlajka
Polské království
Polské království (1916–1918)
Polský odboj během druhé světové války
Polský podzemní stát
Polsko
Polsko-litevská unie
Polsko-litevská unie (1569–1795)
Polsko-litevská válka
Polsko-sovětská válka
Polsko-ukrajinská válka
Polygamie
Pomořansko
Poniatowští
Poprava
Portál:Aktuality
Portál:Doprava
Portál:Geografie
Portál:Historie
Portál:Kultura
Portál:Lidé
Portál:Náboženství
Portál:Obsah
Portál:Příroda
Portál:Sport
Portugalsko
Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky
Poslední mohykán
Povstání tchaj-pchingů
Poznaňské povstání
Poznaňské velkovévodství
Poznaňsko
Pražská defenestrace (1483)
Pražské jaro
Praha
Prales
Premiéra
Prokop Drtina
Protestantismus
Pruské Slezsko
Prusko
Prusko-dánská válka
První bitva na Marně
První moravská spořitelna
První republika
První světová válka
Puebla (stát)
Purkmistr
Q15735556
Q15735556#identifiers
Q15735556#identifiers|Editovat na Wikidatech
Q725653
Q725653#identifiers
Q725653#identifiers|Editovat na Wikidatech
Růžena Nasková
R.U.R.
Rakousko
Rakousko-Uhersko
Raquel Welch
Režisér
Red Hot Chili Peppers
Registr smluv
Renesanční architektura
Republika
Richard Bienert
Robert Koldewey
Roger Federer
Rok
Roman Prymula
Rose McGowan
Royal Court Theatre
Rozloha
Rudá armáda
Rudolf Beran
Rudolf Horský
Rudolf Winternitz
Ruská invaze na Ukrajinu (2022)
Ruské impérium
Rusko
Rusko-polská válka (1605–1618)
Rysy
Sýrie
Saúdská Arábie
Saint-Germain-en-Laye
Sametová revoluce
Sanace (Polsko)
Santiago Ramón y Cajal
Sarmati
Satira
Saul Kripke
Sedmidenní válka
Sedmiletá válka
Sejm
Senátní obvod č. 71 – Ostrava-město
Senát Parlamentu České republiky
Severní válka
Severoatlantická aliance
Severomoravský kraj
Seznam britských králů
Seznam měn
Seznam mezinárodních poznávacích značek
Seznam mezinárodních směrových čísel
Seznam nejdéle vládnoucích britských panovníků
Seznam představitelů Polska
Seznam premiérů Česka
Seznam premiérů Československa
Seznam premiérů Spojeného království
Seznam států podle státního zřízení
Seznam států světa podle data vzniku
Seznam států světa podle hustoty zalidnění
Seznam států světa podle indexu lidského rozvoje
Seznam států světa podle nejvyšších hor
Seznam států světa podle počtu obyvatel
Seznam států světa podle rozlohy
Skanzen
Skauting
Skytové
Slezané
Slezské vojvodství
Slované
Slovanské náboženství
Slovenská národní knihovna
Slovensko
Smells Like Teen Spirit
Sněmovna národů Federálního shromáždění
Sněmovna reprezentantů Spojených států amerických
Sněm Království českého
Solidarita (Polsko)
Sonja Sázavská
Soubor:100401-N-0696M-202 Rose McGowan (cropped).jpg
Soubor:Ales Portrait.jpg
Soubor:Anatol Svahilec v klipu pro soutěž Československo 1948–1989.jpg
Soubor:Antoni Gaudi 1878.jpg
Soubor:Biskupin - gate and wall.jpg
Soubor:Border changes in history of Poland.png
Soubor:Chris Columbus.jpg
Soubor:Colin Firth and Barbara Stockings (cropped).jpg
Soubor:Destroyed Warsaw, capital of Poland, January 1945.jpg
Soubor:Emblem of the Government of the Czech Republic.svg
Soubor:EU-Poland.svg
Soubor:Europa Jagellonica.svg
Soubor:Flag of Poland.svg
Soubor:Freddie Mercury performing in New Haven, CT, November 1977.jpg
Soubor:F Scott Fitzgerald 1921.jpg
Soubor:Grunwald Wojciech Kossak.jpg
Soubor:Gustavo Kuerten2.jpeg
Soubor:Herb Polski.svg
Soubor:HonzaNedved.JPG
Soubor:Howard Walter Florey 1945.jpg
Soubor:Jagro WMCZ 2021 01.jpg
Soubor:Jan Sokol, 2015 (02).jpg
Soubor:Jaroslav Wykrent.jpg
Soubor:Jklamo-IMG 2263.JPG
Soubor:Kahikatea.jpg
Soubor:Karl Lagerfeld.jpg
Soubor:Kevin Sorbo.jpg
Soubor:Klára Joklová.jpg
Soubor:KWP 2007 Juan.jpg
Soubor:Languages of Central Europe 1910 v češtině.png
Soubor:Leonardo Nascimento de Araujo 2011.jpg
Soubor:Linda McCartney 1976.jpg
Soubor:Michael-Keaton.jpg
Soubor:MieszkoDagome.jpg
Soubor:Olga Walló 2009.jpg
Soubor:O Pavelka Praha 2015.JPG
Soubor:Paul Nadar - Henri Becquerel.jpg
Soubor:Pavel Nový.JPG
Soubor:Petr Broz vedec.jpg
Soubor:Polska-ww1-nation.png
Soubor:Praha, 15 let české Wikipedie, čekání na dort.jpg
Soubor:Praha, Dejvice, NTK, Wikikonference 2011, panelová diskuze, Limojoe.jpg
Soubor:Praha, Slovenská 21, kancelář WMČR (2019-09-28 09.48.30).jpg
Soubor:Praha, Slovenská 21, Svět-Hub 02.jpg
Soubor:RaquelWelchApr2010.jpg
Soubor:Rosa rhino.jpg
Soubor:SEF2007a.jpg
Soubor:Strajk sierpniowy w Stoczni Gdańskiej im. Lenina 34.jpg
Soubor:Toulalan.JPG
Soubor:Veronika Freimanova (2).JPG
Soubor:Vyrocni zprava WMCZ 2022 interactive.pdf
Soubor:Werner Herzog Bruxelles 02.jpg
Soubor:Wikiconference Brno 20141129-164856 main program.jpg
Soubor:Wikikonference-2019-UPCE-067-Group-Photos.jpg
Soubor:Wikiměsto Olomouc, group picture (cropped).jpg
Soubor:Wikimedia CZ General Assembly 2017 883.jpg
Soubor:Wikimedia Hackathon Prague 2019 - 2019-05-18 - Group Picture - 0391.jpg
Soubor:Wikimedia Summit 2019 - Portrait Vojtěch Dostál.jpg
Soubor:Wikipedie narozeniny 20-33.jpg
Soubor:William Devane 1974.JPG
Soubor:WMCZ 2014 Petr Novak.jpg
Soubor:WMCZ LinuxExpo booth.jpg
Soubor:Wroclaw - Uniwersytet Wroclawski o poranku.jpg
Soubor:Yvetta Blanarovicova.JPG
Sovětská invaze do Polska
Sovětské represe proti Polákům a polským občanům 1939–1946
Sovětský svaz
Speciální:Kategorie
Speciální:Nové stránky
Speciální:Statistika
Speciální:Zdroje knih/80-7185-245-7
Speciální:Zdroje knih/80-7239-179-8
Speciální:Zdroje knih/80-901103-0-4
Speciální:Zdroje knih/80-901579-5-5
Speciální:Zdroje knih/978-80-7360-796-8
Spojené království
Spojené státy americké
Spolek
Srpen
Státní znak Polska
Střední Evropa
Střední Litva
Staša Fleischmannová
Stanisław Żółkiewski
Stanislav Gross
Stanislav II. August Poniatowski
Stanislav Rázl
Stanovy
Staré Město (Praha)
Staroměstská radnice
Strana zelených
Stromovka
Sudetoněmecká strana
Sumatra
Světová obchodní organizace
Svobodná licence
Svobodné město Krakov
Szlachta
Třeboň
Třetí Československá republika
Třetí vláda Josefa Korčáka
Tři vejce do skla
T. Svatopluk
Teresa Titos Garzón
Tereza Budková
Terorismus
Tetička (film, 1941)
Thomas Wyatt
Tomáš Baťa
Tomáš Berdych
Tommaso Campanella
Toruň
Udórz (hrad)
Ukrajina
Ukrajinci
Ukrajinská povstalecká armáda
Ukrajinská protiofenzíva v Charkovské oblasti
Urologie
Václavské náměstí
Václav Ženíšek
Václav Boleslav Janda
Václav Bouček
Václav Holek
Václav Klaus
Václav Koranda (básník)
Václav Kosmák
Václav Markup
Václav Nelhýbel
Václav Neubert
Václav Novotný (historik)
Václav Razik
Václav Viktor Morávek
Vídeňský kongres
Východní Asie
Východní blok
Východní Prusko
Valerij Poljakov
Varšava
Varšavská konfederace
Varšavské knížectví
Varšavské povstání
Velký hadronový urychlovač
Velkopolské povstání
Velkopolské povstání (1806)
Velkopolsko (historické území)
Velvyslanec
Verejnosť proti násiliu
Veronika Freimanová
Versailleská smlouva
Vesmír
Vilém Bukovský
Vilém Hejl
Vilém IV. Lucemburský
Vilém Nikodém
Vilém Petrželka
Vilemína Luisa Bádenská
Viliam Široký
Vinohrady (Praha)
Virtual International Authority File
Visegrádská skupina
Viselská kosa
Viselský záliv
Vislané
Vitellius
Vláda Josefa Kempného a Josefa Korčáka
Vláda Josefa Korčáka, Ladislava Adamce, Františka Pitry a Petra Pitharta
Vláda Ladislava Adamce
Vláda Petra Fialy
Vláda Stanislava Rázla
Vladimír Špidla
Vladimír Podborský (archeolog)
Vladimír Slavínský
Vladislav I. Lokýtek
Vlado Milunić
Vlasta Burian
Vlasta Děkanová
Vlastimil Podracký
Vlastimil Tusar
Vltava
Volby do České národní rady 1971
Volby do České národní rady 1976
Volby do České národní rady 1981
Volby do České národní rady 1986
Volby do Senátu Parlamentu České republiky 1996
Volby do Sněmovny lidu Federálního shromáždění 1990
Volby do Sněmovny národů Federálního shromáždění 1992
Volební právo v Česku
Volyňský masakr
Voyager 1
Vratislavská univerzita
Vysoká škola politická ústředního výboru Komunistické strany Československa
Wenzel Wenhart
Werner Herzog
Wettinové
Wiki
Wikicitáty:Hlavní strana
Wikidata:Hlavní strana
Wikiknihy:Hlavní strana
Wikikonference
Wikimedia Česká republika
Wikimedia Commons
Wikimedia Czech Republic?oldid=1450543
Wikimedia Hackathon 2019
Wikimedia Slovensko
Wikimedium
Wikipedie
Wikipedie:Údržba
Wikipedie:Časté chyby
Wikipedie:Často kladené otázky
Wikipedie:Článek týdne
Wikipedie:Článek týdne/2022
Wikipedie:Citování Wikipedie
Wikipedie:Dobré články
Wikipedie:Dobré články#Portály
Wikipedie:Kontakt
Wikipedie:Nástěnka/Wikimedia ČR/Popiš památku (2019)
Wikipedie:Nejlepší články
Wikipedie:Obrázek týdne
Wikipedie:Obrázek týdne/2022
Wikipedie:Ověřitelnost
Wikipedie:Přesměrování
Wikipedie:Požadované články
Wikipedie:Pod lípou
Wikipedie:Portál Wikipedie
Wikipedie:Potřebuji pomoc
Wikipedie:Průvodce
Wikipedie:Seznam jazyků Wikipedie
Wikipedie:Uvádění zdrojů
Wikipedie:Věrohodné zdroje
Wikipedie:Velvyslanectví
Wikipedie:Vybraná výročí dne/září
Wikipedie:WikiProjekt Kvalita/Články k rozšíření
Wikipedie:WikiProjekt Překlad/Rady
Wikipedie:Zajímavosti
Wikipedie:Zajímavosti/2022
Wikipedie:Zdroje informací
Wikipedista
Wikislovník:Hlavní strana
Wikiverzita:Hlavní strana
Wikizdroje:Hlavní strana
Wikizprávy:Hlavní strana
Wiki miluje památky
Wilhelm Ressel
William Dampier
William Devane
Winfield Scott
XIII. sjezd KSČ
XIV. sjezd KSČ
XV. sjezd KSČ
XVI. sjezd KSČ
XVII. sjezd KSČ
XVIII. sjezd KSČ
X (sociální síť)
YouTube
Yvetta Blanarovičová
Září
Zánik Československa
Złoty
Zaolzie
Zbyšek Pechr
Zdeněk Chotěnovský
Zdeněk Fierlinger
Zdeněk Horčík
Zdeněk Kolářský (houslista)
Zdeněk Podskalský
Zdenka Tichotová
Zeměpisné souřadnice
Zemětřesení v Pueble 2017
Zemská armáda
Zlaté svobody
Znárodnění
Your browser doesn’t support the object tag.
www.astronomia.sk |
www.biologia.sk | www.botanika.sk
| www.dejiny.sk | www.economy.sk
| www.elektrotechnika.sk |
www.estetika.sk | www.farmakologia.sk
| www.filozofia.sk | Fyzika
| www.futurologia.sk | www.genetika.sk
| www.chemia.sk
| www.lingvistika.sk | www.politologia.sk
| www.psychologia.sk
| www.sexuologia.sk | www.sociologia.sk
| www.veda.sk I www.zoologia.sk